Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Conducători auto

SC RIWO TRANSPORT SRL

482 vizualizări

Riwo Transport angajeaza:

Conducatori auto cu experienta

Se lucreaza singur pe camion la prelata, se tranziteaza Benelux - Germania

* Venitul este format din:
- Diurna: 69 de euro pe zi
- Salariul pe tara de 2300 de lei brut

Conditii angajare:

  • Acte romanesti  valabile: Buletin +Permis +Atestate
  • Permis conducere C+E, atestat marfuri generale, atestat ADR colete
  • Cunostinte de limba Romana si Engleză
  • Fara antecedente penale
  • Experienta pe comunitate EU-6 luni

Camioane dotate cu sistem de comunicare TRANSICS, pentru a va ajuta sa tineti legatura permanent cu echipa de dispeceri.

Descrierea jobului:
Perioada de lucru este flexibila, si fiecare angajat poate sa-si aleaga programul de lucru:
- 6 saptamani la lucru urmata de 2 saptamani acasa - platite
- 7 saptamani la lucru urmate de 2 saptamani acasa (+1 saptamana de concediu) - platite
- 8 saptamani la lucru urmate de 3 saptamani acasa plătite

* In cazul in care nu se pleaca cu camionul din tara, transportul spre camion va este asigurat din Cluj Napoca.

- Parcare securizata pt autoturismele angajatilor

* Plata diurnei se face la doua saptamani (intre 5 - 10 a fiecarei luni si intre 16-18 a fiecarei luni, plata salariului odata pe luna (intre 5-10 a fiecarei luni). Salariul pe tara se ia inclusiv in perioada in care sunteti acasa. Plata se face intotdeauna la timp!
* Avem baze la clientii nostrii din Olanda, in care dispuneti de sala de mese, dusuri, masini de spalat si uscat haine, loc de depozitat lucruri persoanale, WI-FI, TV satelit, in care ajungeti saptamanal.
* Dispeceratul este in limba romana

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta de luni până vineri între orele 09.00 -18.00 la telefonul: +40728186608

Locație job

România

Domeniu

  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Grafic liber
  • 21.01.2021

  • 26.12.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat