Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Client-manager

National Au Pair Center of Moldova

746 vizualizări
Data publicării: 10.01.2020

National Au Pair Center of Moldova angajează manager clienți:

  • Salariu: 5000 – 1000 lei/ lună.
  • Angajare oficială + pachet social complet.
  • Instruire profesională din contul companiei.
  • Program de lucru: Luni - Vineri 9.00 - 18.00. Sâmbătă - Duminică – zile libere. Concediu plătit - 4 săptămâni.
  • Oficiu în Chișinău, Botanica (regiunea CC «Elat»).
  • Creștere profesională și personală.
  • Cursuri de engleză sau germană achitate din contul companiei.

Atribuții de lucru:

  • Procesarea cererilor de intrare.
  • Consultarea clienților în oficiu.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Persoană comunicabilă, pozitivă și orientată spre rezultat.
  • Dorința de a crește profesional și a câștiga bani.
  • Studiile și experiența de lucru nu contează.

Despre companie.

Din 2006, suntem reprezentanții oficiali al programului internațional de schimb cultural AU PAIR în Republica Moldova.

Ajutăm tinerii să obțină o experiență de a locui și de a face studii gratis peste hotare.

Așteptăm CV-ul cu fotografie și indicarea poziției dorite pe adresa  fulgaelena@gmail.com

Despre companie

AU PAIR – este un program de schimb cultural pentru tineri între țările din Europa, America, China. Programul oferă posibilitatea de a locui, de a munci și a face studii într-o țară aleasă timp de 1-2 ani, să studiați ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 5000 - 10000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Victoria Gomon SRL
  • Full Time
  • 13.05.2020
  • Full Time
  • 16.10.2019
  • Full Time
  • 19.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat