Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

CHELNER / WAITER

BERD'S DESIGN HOTEL

1247 vizualizări
Data publicării: 10.07.2019

Chelner / Waiter

Responsabilitati:
- Preluarea comenzilor conform meniului intr-o maniera eficienta si profesionista
- Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor
- Cunoasterea meniului pentru oferirea informatiilor catre clienti
- Rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica

Cerinte:
- Diploma de calificare in domeniu
- Cunostinte excelente obligatorii de limba engleză, romana, rusa.
- Experienta relevanta (minim 2 ani) intr-un post similar
- Corectitudine si responsabilitate
- Bune abilitati de organizare, coordonare, indemanare si dexteritate
- Atitudine pozitiva, seriozitate si responsabilitate pentru munca prestata

Aşteptam CV-ul DVS la adresa de e-mail: hr@berdshotel.com

mob + 373 61085544

Despre companie

Berd’s Design Hotel is the first and only design hotel in Moldova. Located in the very heart of business and cultural life of Chișinău, Berd’s organically becomes the point of attraction for each guest. It’s modern design remains true ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • În schimburi
  • 06.03.2019

  • 30.09.2018

Radisson Blu Leogrand Hotel
  • 17.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat