Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Casier-operator

Dad Accountant SRL

317 vizualizări
Data publicării: 27.02.2020

Cerințe:

* Studii superioare, preferabil - economie/contabilitate;
* Experienţă de muncă similară, minim 2 ani;
* Cunoașterea limbii române și ruse;
* Abilități avansate de operare PC;
* Responsabilitate, organizare și atenție la detalii.

Responsabilități:
* Efectuarea operațiunilor de casă;
* Gestionarea stocurilor de materii prime;
* Primirea şi eliberarea mărfii;
* Încheierea contractelor de vînzare;
* Comunicarea cu clienții, brokerii vamali, serviciu extern de contabilitate.

Beneficii:
* Motivare financiară – 7000 MDL ;
* Instruire gratuită și suport la executarea sarcinilor;
* Serviciu interesant și dinamic;
* Echipă pozitivă, ce te va ajuta să te incadrezi rapid;
* Condiţii de muncă moderne şi mega-confortabile .

Condiții de muncă:
* Program de muncă: Luni-Vineri, 10.00-19.00 ;
* Sediul oficiului: sec. Botanica, vizavi de centru comercial Jumbo .

Dacă te potrivești cu descrierea de mai sus, trimite-ne CV-ul la adresa de email: hr@dad.md

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 15.05.2019
  • Full Time
  • 03.04.2020

Econt Prof SRL
  • Full Time
  • 29.01.2020
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat