Materiale de construcție pentru casa ta, amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a, avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie, facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară, evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

BRUTAR

PANILINO SRL

291 vizualizări
Data publicării: 01.10.2019

Brutari

Responsabilități-cheie:
- Îndeplineşte zilnic normele de muncă cerute.
- Îşi menţine locul de muncă în ordine.
- Răspunde de curăţirea zilnică a cuptoarelor
- Economiseşte resursele material (energia electrică, gaz, apă, materia primă)

Cerinte:
- Expierienta in domeniul brutăriei reprezinta un avantaj;
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Cunoașterea tehnologiilor și metodelor de preparare a produselor de patiserie;
- Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare;
- Responsabilitate, disciplină, sirguinta, creativitate, viteză de lucru;
Oferim:
• Salariu competitiv, plătit la timp, și beneficii extrasalariale
• Regim de lucru în ture
• Prînz asigurat de către companie
• Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic
• Posibilitatea de creștere și instruire profesională.

Persoanelei interesate rugăm să ne contacteze la numărul de telefon 068695597 sau să ne expedieze CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail: hr@panilino.md  , sau sa ne viziteze pe adresa: m. Chișinău, str. Uzinelor 17/2, et.3.

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 20.08.2019

Î.M. REGIA TRANSPORT ELECTRIC
  • Full Time
  • 04.04.2019

Imprumut md
  • Full Time
  • 03.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat