Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Brand Manager

HR Consulting

425 vizualizări
Data publicării: 21.11.2019

Companie de producere a vinurilor și cel mai mare exportator de vin din Moldova este în căutare de:

Responsabilități principale:
● Implementarea și dezvoltarea strategiei de brand și dezvoltarea strategiei de comunicare;
● Asigurarea succesului brandului, a dezvoltării acestuia și obținerea unei imagini puternice și stabile în piață;
● Propunerea, efectuarea diverselor evenimente de promovare a produselor în vederea susținerii strategiei de marketing, cu acordul Directorului de marketing;
● Colaborarea cu diverse agenții, agenții de publicitate, agenții media, precum și cu alți furnizori de servicii pentru a realiza cu succes planurile de marketing ;
● Implementarea și dezvoltarea, împreună cu agențiile mai sus-menționate, a campaniilor de publicitate;
● Controlul și analiza bugetului de marketing pentru brandurile afiliate;
● Controlul imaginii publice a produselor și monitorizarea rezultatelor spoturilor publicitare;
● Determinarea obiectivelor/strategiei brandului, atat pe termen scurt, cât și pe termen lung și crearea planului de activitate pe fiecare brand;

Cerințe:
● Studii superioare în Economie;
● Experiență într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG;
● Creativitate pronunțată, gândire ”out of the box”;
● Abilitatea de a dezvolta brandul și strategia de marketing și comunicarea eficientă a recomandărilor către echipa de decizie;
● Capacitatea de analiză, luarea deciziilor bazată pe analiza datelor;
● Fluență în limbile română, rusă și engleză (scris și verbal).

Compania oferă:
● Posibilitate de dezvoltare profesională;
● Mediu dinamic și plăcut de lucru;
● Motivare competitivă;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant: B-M

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Midnight Works
  • Full Time
  • 18.04.2019

PfB Collection
  • Full Time
  • 04.04.2019
  • Full Time
  • 27.09.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat