Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Bookkeeper

Grafit Holding

325 vizualizări
Data publicării: 20.09.2019

                           Bookkeeper

Candidatul ideal
- Studii superioare în domeniul economic (contabilitate, finanțe);
- Cunoşţintele de limba engleză, rusă, româna la nivel mediu (obligatoriu);
- Cunoştinţe foarte bune de operare PC;
- Persoană responsabilă, organizată, cu capacități de analiză și sinteză solide;

Descrierea jobului:
- Operarea și analizarea încasărilor și plăților prin sistemul intern al companiei;
- Urmărirea circuitului documentelor conform procedurilor de lucru ale unității;
- Asigurarea desfășurării ritmice și în bune condiții a unor operațiuni specifice activității financiare;

Ce oferim:
- Salariu fix 300 € NET;
- Angajare oficială conform CM RM și pachet social complet;
- Instruire continuă;
- Oficiu în centrul orașului.

Dacă ești interesat, așteptăm CV-ul tău la: cv-pm@grafit.md

Despre companie

Grafit Holding is an international group of companies operating through out Europe and USA, focused on highly automated B2B sales processes. We act in a multitude of different product markets having our uniqueness built on automated processes and geographically ...

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 6000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Dad Accountant SRL
  • Full Time
  • 25.03.2019
  • Full Time
  • 21.07.2017

SMADIC AND CO SRL
  • Full Time
  • 24.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat