Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Auditor

HR Consulting

269 vizualizări
Data publicării: 13.04.2022

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Auditor

Despre companie: Una dintre primele 3 bănci în Republica Moldova.
Este prima bancă din Moldova care oferă toate tipurile de servicii financiare persoanelor fizice și juridice.

Responsabilități:
● Exercită misiuni de audit intern asupra tuturor activităților desfășurate de Bancă;
● Perfectează rapoarte de audit și vine cu propuneri de optimizare a proceselor auditate;
● Participă la elaborarea programelor de control şi formarea dosarelor misiunilor de audit;

Cerințe:
● Studii superioare cu profil economic;
● Experiență bancară minim 2 ani;
● Abilități analitice și de sinteză;
● Cunoștințe avansate de aplicare MS Office (Word, Excel, Power Point);
● Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Beneficii:
● Grafic de lucru: 8.30-17.30, luni - vineri;
● Salariu competitiv + bonusuri, tichete de masă;
● Oportunități de dezvoltare a carierei.

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  indicând codul ADV.

Detalii la nr. de telefon: 062101257 .

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat