Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent administrativ

Black Sea Seeds SRL

958 vizualizări
Data publicării: 07.10.2019

Compania “Black Sea Seeds” anunță concurs pentru poziția de assistant/ office manager.

“Black Sea Seeds” SRL este o companie tânără și dinamică, specializată în producerea semințelor organice. Oficiul companiei se află în mun. Chișinău, str. Vasile Alecsandri.

Responsabilitățile de bază:

- Recepționarea apelurilor telefonice și redirecționarea apelurilor

- Organizarea achizițiilor de bunuri, lucrări și servicii pentru necesitățile companiei

- Realizarea, monitorizarea și respectarea circuitului informațional în companie

- Asigurarea interacțiunii cu furnizorii de bunuri/servicii, și organele publice

Cerințe:

- Studii superioare sau medii de specialitate (studii nefinalizate)

- Cunoașterea limbii engleze (nivel mediu)

- Cunoștințe de operare PC, MS Office

- Spirit de echipă, pozitivism și dinamicitate

- Dorința de a însuși

Salariul - în dependență de experiență, competențe și aptitudinile personale salariul urmează să fie negociat la interviu.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: vasile@blackseaseeds.com până la data de 21 octombrie 2019.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Relații la telefonul 022 731920, 078888063.

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Pedersen & Partners
  • Full Time
  • 15.05.2019

Balticbemanning
  • Full Time
  • 03.08.2019
  • Full Time
  • 15.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat