Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent Recrutare

Pedersen & Partners

160 vizualizări
Data publicării: 15.05.2019

Rolul si profilul candidatului.

Responsabilități de serviciu:
- Acordarea sprijinului Consultanților in cercetare pentru proiecte strategice internaționale;
- Stabilirea obiectivelor si îndrumarea membrilor echipei de proiect în timpul procesului de căutare;
- Identificarea directă si contactarea managerilor de top si mijlocii;
- Screening-ul preliminar la telefon al potențialilor candidați;
- Lucrul cu bazele de date ale companiei;
- Obținerea încrederii atît a clienților cît și a candidaților, astfel încât aceștia să fie la current cu fiecare etapă a proiectului.

- Ai studii universitare;
- Abilitați excelente de socializare si de comunicare;
- Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat este obligatorie. Cunoașterea altor limbi ar fi un avantaj;
- Ai aptitudini excelente de utilizare a calculatorului și telefonului;
- Ai aptitudini excelente de gestionare eficientă a proiectelor și a timpului;
- Ești flexibil în privința schimbărilor, avînd o atitudine pozitivă;
- Ești responsabil si mereu iți asumi angajamentul sa obții rezultate bune;
- Ești, răbdător, persistent, atent la detalii și apt sa gîndești strategic;
- Ești capabil să lucrezi independent, când este necesar;
- Ești capabil să gestionezi situații sub presiune și să administrezi mai multe proiecte simultan.

Te rugăm să trimiți CV-ul tău., în engleză, română sau rusă la recruitmentmanager@pedersenandpartners.com. Odată ce trimiți CV-ul, ești de acord, în conformitate cu legislația națională privind protecția datelor, că datele tale personale sunt înregistrate în baza de date a companiei Pedersen & Partners. Datele vor fi păstrate în strictă confidențialitate și vor fi prelucrate și utilizate numai în scopuri de recrutare.

În linia de subiect al mesajului, te rugăm să indici: Asistent Recrutare, Moldova.
Primul interviu va avea loc la telefon. Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu în birourile Pedersen & Partners din Chișinău sau Bălți.

Despre companie

Pedersen & Partners is a leading international executive search firm. We operate 57 offices in 53 countries. Since the inception of the firm in 2001, Pedersen & Partners continuously strives to sustain the vision to be a globally recognized ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 12.03.2019
  • Full Time
  • 15.05.2019
  • Full Time
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat