Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent Marketing Manager

HR Consulting

332 vizualizări
Data publicării: 14.06.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul FMCG.

Descrierea postului:
● Ajută managerul pe marketing la creșterea pe termen lung a portofoliului de mărci în ceea ce privește KPI-urile de afaceri și dezvoltarea KPI-urilor;
● Dezvoltarea și implementarea strategiei media eficiente, gestionarea portofoliului și a sortimentului;
● Dezvoltarea și implementarea strategiilor de inovare.

Cerințe:
● Studii superioare în marketing, business și administrare, economie sau student în ultimul an al facultăților date;
● Limbi străine: română și rusă - fluent, engleza sau franceza - intermediar;
● Abilități analitice și logice, bune abilități de prezentare și orientare spre rezultat.

Compania oferă:
● Creștere profesională în cadrul companiei din domeniul FMCG;
● Angajare oficială;
● Grafic de lucru full-time: luni - vineri, 09:00 - 18:00.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  AMM

Telefon de contact : 060 102 909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 10.05.2019
  • Full Time
  • 15.01.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat