Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent Manager

BC Eximbank SA

130 vizualizări

Cerinţe faţă de candidat:

Studii superioare finalizate (limbi străine, administrare publică, economice…)

Cunostinţe foarte bune de limba română, engleză scris / vorbit

Abilităţi de comunicare, vocabular dezvoltat

Experienţă în secretariat (reprezintă un avantaj)

Cunoasterea avansată a pachetului MS Office

Abilităţi de comunicare, analiză şi sinteză, spirit de echipă

Capacitate de organizare pe priorităţi

Responsabilităţi:

Planificarea agendei de lucru a managerului

Asistarea managerului în activitatea sa zilnică

Gestionarea mesajelor şi a corespondenţei;

Organizarea deplasărilor;

Traducerea si redactarea de documente;

Administrarea apelurilor de intrare în companie

Beneficii:

Salariu competitiv si tichete de masa

Formări şi teambuilding-uri

Echipă dinamică si profesionistă

Diversitate in activităţi, lipsa rutinei

Oportunităţi de dezvoltare profesională, perspective de creştere

Despre companie

Fondata in anul 1994 Banca Comerciala “EXIMBANK” S.A., reprezinta o banca comerciala universala, oferind servicii de calitate atat pentru segmentul corporativ, care activeaza in toate ramurile economiei nationale pe intreg teritoriul tarii, cat si pentru segmentul ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 28.02.2019
  • Full Time
  • 14.11.2019
  • Full Time
  • 08.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat