Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent Director

TUYA Home

335 vizualizări
Data publicării: 19.02.2020

Tuya Home - este un importator și distribuitor oficial de mobilier italian de calitate în Moldova și Dubai.

TUYA HOME este unul dintre cei mai buni furnizori de sisteme de bucătărie, garderobe , dormitoare etc.

Suntem susținuți de o echipă specializată, cu o experiență de peste 15 ani. Parteneriatul nostru cu cei mai buni producători din Italia ne-au ajutat să oferim produse excepționale din punct de vedere al calității, funcționalitate, durabilitate și design.

Ochiul nostru pentru detalii, finisaje perfect lustruite și utilizarea de materiale de înaltă calitate sunt clar prezentat în toate produsele TUYA. Produsele noastre sunt oferite la cele mai rezonabile prețuri, astfel încât toată lumea se poate bucura de ele.

Suntem in cautarea unui

Cerințe:
− Cunoașterea limbii de stat și limbii ruse, dar cel mai important Engleza obligatoriu!!
− Capacitatea de autoorganizare, abilități de comunicare, dicție bună, rezistență la stres, loialitate;
− Cunoașterea etichetei în afaceri;
− Studii superioare complete;
− Cunoștințe avansate MS Office;
− Utilizarea avansată MSOffice, navigare internet;
- Responsabilitate, sociabilitate, abilităţi organizatorice;
- Capacitatea de a lucra cu termeni limită şi respectarea acestora;
- Abilitatea de a călători;
- Confidențialitate in activitate;
- Experiență minim 1 an.

Responsabilitățile principale:
− Urmăreşte agenda Directorului ;
− Întocmirea corectă a documentației, ținerea corespondenței și realizarea convorbirilor telefonice;
− Organizarea întîlnirilor și negocierilor de afaceri, recepțiilor, înregistrarea și deservirea vizitatorilor, oaspeților, delegațiilor, clienților, partenerilor;
− Elaborează procesele verbale la intalnirile/sedintele prezidate de Director;
− Păstrează legătura permanentă;

Oferim:
- Remunerare competitiva;
- Posibilitatea de a activa intr-o companie in dezvoltare dinamica;
- Pachet social complet.

Candidații cointeresati sunt rugati sa expedieze CV-urile cu fotografie la adresa electronică: info@tuyahome.com

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

VOLTA SRL
  • Full Time
  • 20.05.2019

SRL Maestro-nut
  • Full Time
  • 28.05.2018

Magenta Consulting
  • Full Time
  • 04.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat