Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent administrativ (limbă franceză)

Veo Worldwide Services

437 vizualizări
Data publicării: 20.10.2020

Est-ce que tu connais la langue Française ?
Aimerais-tu rejoindre notre équipe de Support Administratif pour le département des ventes?

Si tu es bien organisé(e), dynamique et impliqué(e) nous voulons te connaitre!

Ne-am dori să ai:
- nivel avansat de limbă franceză (minim B2) ;
- bune cunoștințe de utilizare pachet Microsoft Office;
- atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză, exigență și rigurozitate.

Descrierea jobului

În acest rol vei fi responsabil(ă) să gestionezi din punct de vedere administrativ o bază de date cu loturi de marfă la nivel internațional și să atribui aceste loturi către specialiștii în vânzări, cu scopul de a optimiza procesul de vânzare.

În calitate de Asistent administrativ (limbă  franceză), principalele misiuni vor fi să:
- gestionezi task-uri administrative ;
- înregistrezi facturi și comenzi ;
- administrezi informațiile de pe site francez ;
- realizezi fișe și cataloage de produse ;
- analizezi loturile de marfă în funcție de diferite criterii (tipologie de produse, prioritatea de vânzare, etc.) ;
- analizezi potențialului de cumparare a țărilor din Europa și ulterior atribui loturile de marfă catre specialiștii în vânzare ;
- supraveghezi vânzările loturilor de marfă pentru redistribuirea acestora în alte zone, în caz de necesitate.

Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:
- Training inițial specific activității desfășurate;
- Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
- Salariu fix + tichete de masă;

Te-am convins?
Hai să facem cunostință!

Despre companie

13 ani de experiență,peste 900 de colegiîn13 sediidin România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria, Ucraina, Tunisia şi Cipru. Peste20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy.Mediu multiculturalși un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Canadian Moving Company
  • Full Time
  • 19.03.2018

  • Full Time
  • 15.07.2020

HR Consulting
  • Full Time
  • 30.12.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat