Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent achiziții

Acvila Grup

1391 vizualizări
Data publicării: 22.04.2019

Acvila Grup este în căutarea de Asistent Achiziții.

Responsabilități:
- Plasarea comenzilor de materii prime, piese de schimb și consumabile
- Urmărirea condițiilor contractuale și plăților către furnizori
- Implementarea planurilor de achiziții
- Gestiunea relațiilor cu furnizorii
- Căutarea de noi furnizori
- Urmărirea executării comenzilor plasate la furnizori
- Monitorizarea termenelor de comandă

Cerințe față de candidați:

- Studii superioare
- Abilități de comunicare în engleză (nivel mediu, avansat)
- Experiență utilizare MS Excel și 1C software
- Spirit de echipă, inițiativă
- Orientare spre rezultat
- Gândire analitică
- Rezistență la stres

Compensații și beneficii:
- Salariu motivant
- Pachet social
- Experiență internațională
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilități de promovare

Vă rugăm să trimiteți CV la hr@acvila.md cu specificarea postului vacant pentru care candidați.

Doar persoanele preselectate vor fi contactate.

Acvila Grup

Despre companie

"Acvila Grup" is one of the largest business associations in Moldova and the most important player in the carpet industry in the Eastern Europe. It owns 3 major companies which are producing jacquard carpets (Moldabela and Incov) and raw ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 27.05.2019
  • Full Time
  • Full Time
  • 19.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat