Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent/ă medical/ă secția Sterilizare

Medpark Spital International

408 vizualizări
Data publicării: 13.04.2019

Spitalul International Medpark, primul spital privat multidisciplinar din RM angajeaza:

Responsabilităţi:
• desfășoară activitatea de sterilizare
• controlează pregătirea materialelor și a instrumentelor primite în vederea sterilizării
• răspunde integral pentru buna funcționare a aparatului de sterilizat
• respectă standardelor instituţiei

Cerințe:
• Studii medicale
• Personalitate flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi
• Persoană responsabilă și organizată
• Cunoașterea limbilor română şi rusă

Beneficii Oferite:
• Alimentație, uniforma si încălțăminte de lucru din contul instituției
• Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie
• Asigurare deplină cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
• Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
• Acces la programe personalizate de training (medical)

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Despre companie

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 13.04.2019
  • Full Time
  • 29.08.2019

Clinica de Endocrinologie
  • Full Time
  • 07.08.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat