Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent/ă medical/ă secția Sterilizare

Medpark Spital International

687 vizualizări
Data publicării: 13.04.2019

Spitalul International Medpark, primul spital privat multidisciplinar din RM angajeaza:

Responsabilităţi:
• desfășoară activitatea de sterilizare
• controlează pregătirea materialelor și a instrumentelor primite în vederea sterilizării
• răspunde integral pentru buna funcționare a aparatului de sterilizat
• respectă standardelor instituţiei

Cerințe:
• Studii medicale
• Personalitate flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi
• Persoană responsabilă și organizată
• Cunoașterea limbilor română şi rusă

Beneficii Oferite:
• Alimentație, uniforma si încălțăminte de lucru din contul instituției
• Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie
• Asigurare deplină cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
• Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
• Acces la programe personalizate de training (medical)

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Despre companie

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 13.04.2019

SABIS schools UAE Oman Qatar Bahrain
  • Full Time
  • 22.09.2019
  • Full Time
  • 15.01.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat