Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent(a) medical(a)/ Медсестра-медбрат

Kokon Estet

288 vizualizări
Data publicării: 04.07.2019

Centrul de Medicină Estetică «Kokon Estet» angajeaza Asistent(a) medical(a)

Cerinţe faţă de candidat:

- studii medicale medii;

- cunoașterea limbilor română și rusă (conversational);
- experiență de cel puțin 1 an;
- experienta in desfasurarea proceduri fizioterapeutice (vor constitui un avantaj);

- abilități de comunicare, punctualitate, acurateţe

Responsabilităţile de bază:

- recoltarea sângelui din vene;

- efectuarea electrocardiograma (ECG);

- desfasurarea proceduri fizioterapeutice

Oferta centrului:

- oficiu în centrul orașului;

- grafic de lucru flexibil (6/1 или 2/2 с 9:00-19:00);

- salariu motivant;

- angajarea oficiala + pachet social deplin;

- reduceri la serviciile ce le prestăm

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr2@kokon.md sau sunaţi la numarul 068640379

Центр эстетической медицины объявляет набор на должность Медсестра/ Медбрат

Требования к кандидату:

- среднее медицинское образование;

- владение румынским и русским языками (разговорный);

- стаж работы не менее 1 года;

- опыт проведения физиотерапевтических процедур (желательно);

- коммуникабельность, пунктуальность, опрятность

Обязанности:

- забор крови из вены;

- проведение электрокардиографии (ЭКГ);

- проведение физиотерапевтических процедур

Условия работы:

- офис в центре города;

- гибкий график работы (6/1 или 2/2 с 9:00-19:00);

- мотивирующая заработная плата;

- официальное трудоустройство + полный социальный пакет;

- скидки на услуги компании

Высылайте свое CV на электронную почту hr2@kokon.md или звоните по номеру 068640379

Kokon Estet

Despre companie

Кокон Мед Спа – современный центр эстетической медицины, который предлагает широкий спектр услуг в сфере красоты и здоровья для женщин и мужчин разного возраста. Лучшие специалисты в области косметологии и дерматологии, диетологии и коррекции фигуры, трихологии и уходу за ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • În schimburi
  • 08.05.2019
  • 30.04.2019
  • 11.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat