Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Analist salarizare

Mobiasbanca

444 vizualizări
Data publicării: 10.09.2018

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de

Sectia Remunerare, Salarizare, Buget si Avantaje Sociale
Departamentul Resurse Umane

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30 - 17:30).

Responsabilităţi principale:

  • Participă la elaborarea politicii de remunerare și beneficii pentru salariaţi și pune în aplicare masurile aprobate de către Administrația Băncii;
  • Elaborează raportări interne şi externe ce țin de domeniul resurselor umane, prevăzute de legislația în vigoare și conforme exigențelor Societe Generale;
  • Participa la elaborarea şi gestionarea bugetului Resurselor Umane;
  • Estimează evoluţia masei salariale;
  • Participa la procesul lunar de calcul și achitare a salariului, precum si a altor beneficii salariale.

Cerinţe:

  • Studii superioare in domeniul financiar, contabil, sau alte domenii relevate poziției;
  • Experiență de muncă într-o funcție similară minim 3 ani;
  • Cunoştinţe în domeniul gestionării și măsurării indicatorilor principali caracteristici activităţii resurselor umane şi remunerării muncii;
  • Cunoaşterea cerinţelor de bază a legislaţiei muncii, salarizării, Codului Fiscal, Standardelor Naţionale de Contabilitate ce ţin de activitatea resurselor umane şi remunerarea muncii;
  • Cunoașterea  fluentă  a limbilor: română, engleză şi rusă;
  • Cunoașterea avansata a aplicațiilor MS Office;
  • Aptitudini analitice, experiență în perfectarea rapoartelor;
  • Competențe în materie de urmărire bugetara.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 16.11.2018

B.C. Victoriabank S.A.
  • Full Time
  • Full Time
  • 16.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat