Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Analist Financiar

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

141 vizualizări

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
anunță poziția vacantă de:

Prezentare generală: Efes Moldova angajează Analist Financiar care va oferi expertiză financiară întregii companii, inclusiv suport strategic managementului. În plus față de raportarea și colaborarea strânsă cu echipa financiară, acest rol va fi extrem de colaborativ și va include un angajament frecvent cu celelalte departamente. Pentru această poziție se potrivește o persoană extrem de creativă, dispusă să învețe, cu inteligență emoțională puternică și abilități bune de comunicare, care este dispusă să-și ​​dezvolte atât talentul de interrelaționare cât și aptitudinile în management.

Responsabilități principale:

  • Participați la procesul de bugetare și prognoză anuală.
  • Participați direct la procesul de închidere lunară și lucrați îndeaproape cu echipa de contabilitate pentru a asigura raportarea financiară exactă, identificați și urmăriți diferențele bugetare.
  • Oferiți suport și analize ad hoc pentru inițiativele strategice cheie și pentru provocările critice pentru Business.
  • Asigurați conformitatea cu politicile și procedurile financiare și contabile interne.
  • Participați la pregătirea tuturor informațiilor justificative pentru auditul anual etc.

Abilități:

  • O atenție deosebită la detalii;
  • Capacitatea de a dezvolta relații puternice cu colegii de la toate nivelele de management;
  • Inițiativă proprie, cu un impuls puternic atât pentru creșterea personală, cât și profesională;
  • Cunoștințe de bază a ciclurilor și proceselor de bugetare anuală;
  • Licențiat în Finanțe, Contabilitate sau Economie. Diploma de MASTER este un avantaj;
  • Competențe bune de Microsoft Excel, (SAP - ERP) este un avantaj);
  • Cunoștințe de IFRS;
  • Abilități analitice bune, capabil/ă să facă față situațiilor ambigue / complexe;
  • Lb. Engleză - vorbit și scris, română / rusă;

Noi oferim:

  • Mediu internațional și echilibru garantat work-life balance;
  • O experiență unică de învățare;
  • Un potențial mare de creștere;
  • Lunch sănătos;
  • Acces gratuit la sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicală opțională;
  • Bonus anual și multe altele.

Așteptăm CV-ul tău cu mențiunea funcției la adresa:

hr@md.anadoluefes.com
+ (373) 79414516, Lilia

Despre companie

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Studii: Masterat
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 20.05.2019
  • Full Time
  • 11.10.2021
  • Full Time
  • 21.06.2021
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat