Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Analist financiar

Customagic

1452 vizualizări
Data publicării: 28.05.2019

Lider pe piața Republicii Moldova- Holdingul ”Customagic” invită în echipa sa o persoană sîrguincioasă, responsabilă, atentă la detalii, predispusă pentru lucru cu cifrele la postul de:

Scopul postului: Formulează şi asigură implementarea efectivă a politicilor financiare.

Responsabilități principale:
• Prelucrează, analizează, interpretează și gestionează informații economico-financiare;
• Asigură analiza financiară a indicatorilor de performanță;
• Raportarea financiară conform standardelor IFRS- naționale;
• Modelarea financiară și analiza eficacității managementului companiei și a unității în întregime;
• Raportează situația vânzărilor lunare în cadrul companiei;
• Modelarea financiară și analiza factorilor externi și interni;
• Organizează procesul de colectare a informațiilor/datelor financiare;
• Realizarea și prezentarea rapoartelor în format Excel, Power BI, etc.

Principalele cerințele față de candidați:
• Studii superioare în domeniul economic / cibernetică și informatică economică;
• Cunoștințe și abilități de lucru în contabilitatea primară;
• Cunoașterea limbilor română, rusă;
• Abilități de operare a programelor Microsoft Office și 1C.

Activând în cadrul companiei veţi beneficia:
• de o atitudine respectuoasă şi pozitivă din partea echipei;
• stabilitate, loc de muncă într-un oficiu comod;
• salariu competitiv (pachet social deplin);
• mediu favorabil dezvoltării profesionale.

Detaliile cu privire la procesul de muncă, condiții salariale se comunică la interviu. Așteptăm CV-ul pretendenților la adresa electronică customagic-hr@mail.ru
Customagic

Despre companie

Compania “Customagic”, este lider în comercializarea produselor alimentare în Moldova, producatorul mărcilor comerciale : Mezellini, Zi deZi, La Villa, My, Apriori, Lan, Hame, Trc; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale: Aroma, Schogetten, Maheev, Mernaia, ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 22.04.2019
  • Full Time
  • 04.06.2019
  • Full Time
  • 15.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat