Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Ajutor Contabil

Construct Arabesque SRL

64 vizualizări
Data publicării: 06.06.2019

Construct Arabesque angajează:

Cerinţe față de candidat:

- studii superioare profil economic;
- experiența de lucru nu este obligatoriu
- abilitaţi de lucru independent si in echipa,
- cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator
- cunoaşterea limbilor române si rusă

Responsabilităţi de bază:
- Evidența contabilă a anumitor sectoare din contabilitate.
- Alte sarcini specificate de contabil-șef

Compania oferă condiții de munca bune, stabilitate, salariu motivat achitat la timp (nivelul salariului se va stabili în urma interviului), oportunități pentru dezvoltarea carierei si întreg pachet social conform legislației RM.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa contabil@arabesque.md cu specificarea postului solicitat.
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Tel: 022636857

Despre companie

Construct Arabesque este o companie specializată în distribuţia materialelor de construcţii şi finisaje, care face parte din grupul ARABESQUE ROMANIA. Companie cu capital integral românesc, CONSTRUCT ARABESQUE şi-a făcut apariţia pe piaţa Republicii MOLDOVA în anul 2005, aducând un plus ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 28.05.2019

Grawe Carat Asigurari
  • Full Time
  • 11.04.2019
  • Full Time
  • 06.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat