Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent vinzari

NANU

168 vizualizări
Data publicării: 15.05.2019

Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ?
Compania NANU angajeaza INVINGATORI pentru echipa sa!

Responsabilități:
- Cresterea volumului de vanzari si distributie
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Gestionarea optima a comenzilor si asigurarea respectarii termenilor comerciali pentru contractele (comenzile) incheiate.
- Intocmirea rapoartelor si estimarilor de vanzari si incasari

Cerinte:
- Experienta in conducere / coordonare
- Permis de conducere categ B, fara incidente majore in circulatie
- Bune abilitati de organizare, comunicare si negociere
- Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi

Compania va oferi remunerare corespunzător calităților persoanei angajate. Pachet social.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: hr@nanu.md

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

NANU

Despre companie

NANU Market este un magazin specializat in comercializarea produselor din domeniul constructiilor, reparatiilor, gradinaritului si menajului. Sortimentul magazinului cuprinde mai mult de 18.000 de pozitii de marfa si include materiale de constructii, scule electrice și mecanice, articole electrice si sanitare, ...

  • Studii: Liceu
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

SRL Maestro-nut
  • Full Time
  • 28.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat