Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent vânzări corporative

Linia H2O

1327 vizualizări
Data publicării: 19.04.2019

Grupul de companii „Linia H2O”, în contextul extinderii și diversificării sortimentului, anunță concurs pentru ocuparea funcției vacante:

Cine suntem:
Grupul de companii „Linia H2O” cu o istorie de peste 22 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare.

Suntem în căutare de AGENT VÂNZĂRI

Oferim:

  • Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos și focusat pe rezultat
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și creștere în carieră
  • Traininguri de specialitate

Responsabilități:

  • Stabilirea și gestionarea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei
  • Îndeplinirea planurilor de vânzări și planurilor de activități stabilite
  • Analiza pieței interne și a concurenței
  • Realizarea activităților de merchandising cu respectarea standardelor corporative

Cerințe:

  • Abilități de comunicare, vânzare, negociere
  • Experiență relevantă pe o poziție similară (preferabil)
  • Perseverență şi capacitate de a asimila cunoștințe noi
  • Responsabilitate și seriozitate
  • Spirit de echipă și inițiativă
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Permis de conducere categoria B și experiența de condus

Locație: mun. Chișinău

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md
 Mob.: 079521447
Alătură-te echipei noastre!!!

Linia H2O

Despre companie

Compania ,,Linia H2O” -este locul unde găsești cea mai completă gamă de articole sanitare, mobilier de baie, gresie și faianță de la cei mai cunoscuți producători europeni. În showroom-ul LiniaH2O găsești nu doar produse, ci și idei de amenajare ...

  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

SRL Lilcora
  • Full Time
  • 01.10.2021

LC WAIKIKI MOL SRL
  • Full Time
  • 17.04.2019

HR Consulting
  • Full Time
  • 02.09.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat