Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

AGENT VANZARI

Mamico

80 vizualizări
Data publicării: 20.09.2019

Magazinul pentru copii și părinți Mamico.md te așteaptă în echipa sa!

Suntem în căutarea unui nou coleg, pentru postul de agent vânzări. Dacă ești o persoană comunicativă, activă și care apreciază munca în echipă - te așteptăm să faci parte din familia noastră.

Candidatul ideal:

Abilități bune de comunicare și relaționare;

Ești o persoană receptivă, ordonată, dinamică și flexibilă, dornică de a învăța lucruri noi și de a te dezvolta profesional;

Deții cunoștințe medii de operare PC;

Cunoștințe a limbii române și ruse;

Îți place munca de echipă;

Un avantaj este experiența de muncă într-un magazin cu produse pentru copii.

Responsabilități

Consilierea clienților și vanzarea produselor specifice;

Identificarea nevoilor cumpărătorilor și oferirea unor recomandări;

Administrarea stocurilor;

Participarea la recepția produselor pentru bebeluși și copii, etichetarea acestora;

Participarea la inventarele periodice.

Ce oferim noi?

Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist;

Pachet salarial atractiv;

Posibilitatea de creștere în carieră;

Prime de sărbători și de vacanță;

Descrierea companiei

Mamico.md este un magazin (cu prezență online) cu produse pentru copii, creat pentru a ajuta părinții să economisească timp și bani. Oferim o gamă largă de produse într-un singur loc și facem livrări pe întreg teritoriul capitalei și țării. Plus, ne străduim să urmărim cele mai tendințe din îmbrăcăminte pentru copii, alimentație, educație și jocuri pentru copii.

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Mamico
  • Part Time
  • 20.09.2019
  • Part Time
  • Part Time
  • 15.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat