Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent de vînzări

Dad Accountant SRL

272 vizualizări
Data publicării: 27.02.2020

Rolul postului: Comercializarea stațiilor de epurare a apei uzate menajere și industriale urbane și rurale.

Responsabilități:
- Preluarea apelurilor telefonice de la clienți;
- Menținerea relațiilor comerciale pe rețele de socializare;
- Consultarea clientului și negocierea condițiilor contractuale;
- Monitorizarea proceselor de producție și a achitărilor;
- Utilizarea și completarea informațiilor referitoare la Mașina de Casă și Control;
- Raportarea către administrația companiei.

Cerințe:
- Studii superioare finisate;
- Experiența în domeniul vînzărilor;
- Cunoașterea limbii române și ruse;
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Responsabilitate, corectitudine și automotivare;
- Posedarea automobilului constitue un avantaj.

Oferim:
- Salariu + bonusuri bazate pe performanță;
- Traininguri de vînzări achitate de către companie;
- Compensarea cheltuelilor de transport (combustibil + amortizare);
- Libertate În luarea deciziilor;
- Stabilitatea și siguranță în muncă;
- Posibilitatea de a contribui la îmbunătățirea mediului.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la hr@dad.md

Vom fi bucuroși să colaborăm!

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Academia Națională de Șah
  • Full Time
  • 28.05.2019
  • Full Time
  • 21.05.2019
  • Full Time
  • 04.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat