Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent Comerț Cahul

ROGOB SRL

1447 vizualizări
Data publicării: 20.05.2019

ROGOB te provoacă la un nou job!

Responsabilitățile tale:

  • promovarea si vânzarea directă a produselor Rogob
  • prospectarea pietii pentru identificarea potențialilor clienți
  • negocierea contractelor și elaborarea acordurilor
  • extinderea portofoliului de clienți: identificare și atragere de noi client
  • realizarea planului de vânzări prestabilit
  • stabilirea și dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu, în scopul fidelizării acestora

Ce așteptăm:

  • studii superioare
  • experiență de min. 1 an într-o poziție similar
  • permis categoria B
  • fluență în limbile română și rusă
  • bune cunoștințe a pachetului MS Office
  • abilități excelente de negociere și persuasiune
  • domiciliul în raionul Cahul.

Ce oferim:

  • carieră într-o companie în plină dezvoltare
  • pachet salarial și social stimulativ
  • mediu de lucru dinamic
  • transport de serviciu

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții la adresa: hr@rogob.md sau contacteaza-ne la nr de tel: 060 200 961 și noi avem grijă să îţi oferim detalii.

Te așteptăm în echipa Rogob!

ROGOB SRL

Despre companie

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Victoria Gomon SRL
  • Full Time
  • 01.09.2021
  • Full Time
  • 18.04.2019
  • Full Time
  • 21.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat