Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

ADMINISTRATOR MAGAZIN

FRESHMARKET

394 vizualizări
Data publicării: 16.01.2020

RESPONSABILITĂȚI:
 Coordoneaza activitatea magazinului in vederea cresterii vanzarii/profitabilitatii si a loializarii clientilor,
• Coordoneaza procesul de aprovizionare cu marfa pentru a pune la dispozitia clientilor stocuri de produse corespunzatoare, atat din punct de vedere calitativ, cat si cantitativ,
• Atitudine orientata catre client.
• Asigura managementul personalului,coordonarea echipei si planificarea schimburilor angajatilor;
• Pregatirea, derularea si evaluarea inventarelor;
CERINȚE:
• Experienta in retail;
• Experienta in coordonarea unei echipe;
• Capacitate  buna de comunicare ;
• Capacitate de decizie;
• Capacitati organizatorice;
• Orientare catre rezultate;
• Putere de convingere si motivare a echipei;
• Cunostinte de utilizare a computerului (Word, Excel).

OFERIM:
- Remunerare competitivă;
- Posibilitate de dezvoltare profesională;
- Angajare in baza contractului individual de munca;
- Conditii decente de munca.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul pe e-mail: freshmarket82@gmail.com, indicând in tema mesajului denumirea postului solicitat.
Vor fi contactati doar candidatii care suplinesc cerintelor

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

GPG Consulting
  • Full Time
  • 18.04.2019
  • Full Time
  • 19.09.2018
  • Full Time
  • 04.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat