Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

ADMINISTRATOR MAGAZIN

FRESHMARKET

158 vizualizări
Data publicării: 16.01.2020

RESPONSABILITĂȚI:
 Coordoneaza activitatea magazinului in vederea cresterii vanzarii/profitabilitatii si a loializarii clientilor,
• Coordoneaza procesul de aprovizionare cu marfa pentru a pune la dispozitia clientilor stocuri de produse corespunzatoare, atat din punct de vedere calitativ, cat si cantitativ,
• Atitudine orientata catre client.
• Asigura managementul personalului,coordonarea echipei si planificarea schimburilor angajatilor;
• Pregatirea, derularea si evaluarea inventarelor;
CERINȚE:
• Experienta in retail;
• Experienta in coordonarea unei echipe;
• Capacitate  buna de comunicare ;
• Capacitate de decizie;
• Capacitati organizatorice;
• Orientare catre rezultate;
• Putere de convingere si motivare a echipei;
• Cunostinte de utilizare a computerului (Word, Excel).

OFERIM:
- Remunerare competitivă;
- Posibilitate de dezvoltare profesională;
- Angajare in baza contractului individual de munca;
- Conditii decente de munca.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul pe e-mail: freshmarket82@gmail.com, indicând in tema mesajului denumirea postului solicitat.
Vor fi contactati doar candidatii care suplinesc cerintelor

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.04.2019
  • Full Time
  • 15.05.2019
  • Full Time
  • 10.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat