Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Administrator de reţea

BC Eximbank SA

86 vizualizări

Cerinte fata de candidat:

Studii superioare tehnice

Experienta minim 2-3 ani in domeniu

Cunostinte avansate in retele TCP/IP

Cunostinte in tehnologiile VLAN/VPN/DMVPN

Cunostinte avansate a protocoalelor de retea OSPF/ EIGRP

Cunostinte in configurarea si administrarea echipamentului de retea (Cisco)

Cunoasterea limbii engleze (intelegerea documentatiei tehnice)

Detinerea certificatelor reprezinta un avantaj (CCNA, CCSP, CCNP, etc).

Responsabilitati:

Administrarea si configurarea echipamentelor WAN/LAN si echipamentelor de securitate (Firewall).

Administrarea si monitorizarea canalelor de legatura.

Asigurarea dezvoltarii retelei, integrand in sistem echipamente si configuratii noi

Protejarea informatiei in retea, precum si securitatea traficului pe internet, configurarea ACL-urilor

Analiza traficului datelor, rezolvarea problemelor legate de colizii sau defecte tehnice in retea, optimizarea traficului de date

Elaborarea si mentinerea in starea actuala a documentatiei implementarilor si modificarilor efectuate

Abilitati de comunicare, analiza si sinteza, spirit de echipa

Beneficii:

Salariu competitiv si tichete de masa

Formari si teambuilding-uri

Echipa dinamica si profesionista

Diversitate in activitati, lipsa rutinei

Oportunitati de dezvoltare profesionala, perspective de crestere

Despre companie

Fondata in anul 1994 Banca Comerciala “EXIMBANK” S.A., reprezinta o banca comerciala universala, oferind servicii de calitate atat pentru segmentul corporativ, care activeaza in toate ramurile economiei nationale pe intreg teritoriul tarii, cat si pentru segmentul ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Gilat Satellite Networks Ltd
  • Full Time
  • 22.04.2019
  • Full Time
  • 08.02.2019

EBS Integrator
  • Full Time
  • 27.05.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat