rabota

Vinzatori-Consultanti

  • Infinity Cosmetics

    Mob. +373 68929698 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 3
    Просмотров: 109
    Full time
    Publicitate 24.10.2017 22 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Infinity-Cosmetics anunță post vacant: Consultanti - Vânzări . CERINȚE: -cunoașterea limbii române și rusă; -capacități bune de comunicare; -capacități de lucru în echipă; -atitudine serioasă față de lucru. Salariu de bază 3500 + bonusuri Cv-ul expediați pe adresa de e-mail: mmihaela07@mail.ru Rugăm Cv-ul să includă și poză. Raspunsul veți primi prin telefon cu invitație la un interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Innavative Bussines Center
    • Full time
    • 05.10.2017
    • Full time
    • 10.10.2017

    AquaTrade SRL
    • Full time
    • 02.08.2017