rabota

Vinzatori-Consultanti

  • Infinity Cosmetics

    Mob. +373 68929698 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 4
    Просмотров: 246
    Full time
    Publicitate 24.10.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Infinity-Cosmetics anunță post vacant: Consultanti - Vânzări . CERINȚE: -cunoașterea limbii române și rusă; -capacități bune de comunicare; -capacități de lucru în echipă; -atitudine serioasă față de lucru. Salariu de bază 3500 + bonusuri Cv-ul expediați pe adresa de e-mail: mmihaela07@mail.ru Rugăm Cv-ul să includă și poză. Raspunsul veți primi prin telefon cu invitație la un interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    ÎCS “VARDA” SRL Крупное торговое предприятие эксклюзивный диcтрибьютор торговой марки PERFECT и La Nature
    • Full time
    • 19.09.2017
    • Full time
    • 02.11.2017

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full time