Поиск работы или резюме

Vinzator de masini от 5000 лей

Coleso md

144 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 18.06.2018

Manager de vinzari auto Korea.md

Eximotor SA, cel mai mare furnizor de auto Hyundai din Moldova, anunta concurs pentru postul de Manager Vinzari

Responsabilitati, cerinte:

- Cresterea si gestionarea portofoliului de clienti;

- Constituirea bazei de date cu clienti prin includerea tuturor informatiilor relevante cu privire la acestia;

- Identificarea clientilor potentiali in mod permanent;

- Vanzarea produselor companiei;

- Experienta relevanta in domeniul vanzarilor

- Excelente abilitati de comunicare, negociere si relationare;

- Etica profesionala;

- Creativitate si spirit de initiativa;

- Integrare si lucru in echipa;

Compania ofera:

- Pachet salarial motivant de la 7000 lei + bonusuri;

- Training;

- Program de lucru: Luni - Vineri; str. Albisoara 38A si Lunca Bicului 41/1

Site: https://korea.md/ Persoanele interesate pot aplica CV la adresa: director@coleso.md, specificind functia la care optati.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 7000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 21.05.2018
  • Full time
  • 13.06.2018
  • Full time
  • 29.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме