rabota

Vînzător consultant în magazinul Orange în oraşul Cahul

  • Conect

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 180
    Full time
    Publicitate 05.06.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Vînzător consultant „Orange Digital Shop” în or. Cahul

    La  „Orange Digital Shop” apreciem:
    -        pasiunea pentru tehnologie
    -        atitudinea pozitivă și implicarea
    -        orientarea către client și rezultat
    -        cunoaşterea calculatorului şi a limbilor române şi ruse
    -        performanța

    Corespunzi acestui profil? Dacă da, te așteptăm în echipă!

    Iată ce va trebui sa faci:
    - să promovezi și să vinzi servicii și produse Orange
    - să identifici nevoile clienților și să ajuți la alegerea soluției potrivite de comunicare

     Avajele dacă lucrezi cu noi:
    - lucrezi cu profesioniști
    - beneficiezi de instruire
    - ai colegi cu atitudine pozitivă care te ajută
    - ai un salariu competitiv

    Alatură-te echipei noastre! Expediază CV-ul la adresa de email hr@conect.md  și indică în tema scrisorii „Vînzător în Cahul”

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    HR-Consulting
    • Full time
    • 30.06.2017

    PIN Clean SRL
    • Full time
    • 03.05.2017

    Expert Online
    • Full time
    • 18.05.2017