Поиск работы или резюме

Vînzător - consultant (electrotehnică)

Palmiracons SRL

179 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 10.05.2018

Responsabilități:
1. Promovarea și comercializarea produselor companiei.
2. Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor.
3. Lucrul cu clienții existenți și căutarea activă de clienți noi.
4. Crearea ofertelor pentru clienți.
Cerințe:
1. Studii medii sau superioare;
2. Abilități de comunicare cu clienții, de negociere și convingere;
3. Dorință de dezvoltare, capacitatea de a învăța lucruri noi;
4. Persoană responsabilă, activă, orientată spre rezultat, abilități organizatorice;
5. Onestitate, corectitudine;
6. Experiența în vînzări va constitui un avantaj;
7. Cunoașterea limbilor română, rusă.
Beneficii:
1. Salariu motivant (de la 4 200 pînă la 10 000 lei);
2. Pachet social complet;
3. Telefon mobil cu pachet nelimitat și acces la internet asigurate de angajator;
4. Instruire și oportunități de dezvoltare profesională;
5. Posibilități de avansare în carieră;
6. Un mediu de lucru activ;
7. Condiții de muncă excelente;
8. Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 4000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: 061000287
  • Тел.: 022 47 02 02

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Dekora md
  • Full time
  • 12.07.2018

Kazinst Grup
  • Full time
  • 14.06.2018
  • Full time
  • 15.09.2016
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме