rabota

Vînzător consultant

  • New Elegance

    Mob. 078945080 Tel/Fax. 078945081
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 61
    Full time
    Publicitate 09.06.2017 18 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 3000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Vinzator consultant Responsabilitati de baza:

    * Comunicarea directa cu clientii, prezentarea produselor existente în showroom;

    * Consultarea si asistarea clientilor în selectarea produselor optime pentru ei;

    * Vînzarea produselor, mentinerea și dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;

    Cerințe fata de candidati:

    * Studii superioare (inclusiv nefinisate);

    * Cunoasterea limbii ruse va constitui un avantaj;

    * Persoane pozitive, cu un aspect fizic placut, deschise catre comunicare și cunostinte noi, cu ambitii de a se dezvolta pe plan profesional și în cariera;

    * Experienta in domeniu va constitui un avantaj . Oferta companiei:

    * Salariu motivant; ( de la 3500 lei )

    Echipă tînără și prietenoasă;

    Calea Iesilor 91 CC.Creator Mall

    Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV pe adresa: ellemobdesign@yahoo.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full time
    • 05.06.2017

    SC Rapid Link SRL
    • Full time
    • 25.04.2017
    • Full time
    • 16.05.2017