rabota

Vinzator - consultant

  • ICS CLASSIC LINE SRL

    Mob. 069169263 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 85
    Full time
    Publicitate 08.06.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Misiune post: Vânzarea articolelor de vestimentaţie

    Profilul candidatului: Studii medii speciale/superioare

    Experienţa de minim 2 ani în vînzări, relaţia cu clienţii, gestiunea numerarului sau într-o funcţie analogică va fi un avantaj.

    Cunoaşterea perfectă a limbilor română şi rusă

    Cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile: MS Office, Internet

    Abilităţi de: - comunicare şi convingere, - orientare spre client şi rezultat, - lucru în echpă

    Responsabilitate, disciplină, organizare personală.

    Oferta: Pachet salarial competitiv, pachet social standart.

                Oportunitatea de a se alătura unei echipe de profesionişti.

                Posibilitatea de dezvoltare profesională şi creştere în carieră.

    Vor fi contactate doare persoanele selectate.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 15.06.2017
    • Full time
    • 03.07.2017

    SA ART-VEST
    • Full time
    • 25.04.2017