rabota

Vânzător Magazin în oraşul Ungheni

  • Studio Moderna

    Mob. 079809177 Tel/Fax. 022264134
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 125
    Full time
    Publicitate 26.05.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Daca esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, si te regasesti printre cerintele de mai jos,  avem exact ce-ti trebuie.

    Cerinţe:
     - bună cunoaşterea limbilor: româna si rusă ;
     - stabilitate la locul de munca;
     - abilitati de vanzari directe;
     - responsabilitate si punctualitate;
    - energie, abilități de comunicare și capacitatea de a întreţine o conversaţie;

    Noi va oferim:
    - loc de munca stabil si interactiv;
    - program de lucru full-time/ posibil si in ture;
    - contract individual de munca + tot pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală, etc);
    - salariu fix + bonusuri atractive;
    - mediul placut de lucru;
    - traininguri specializate;

    Daca crezi ca esti persoana potrivita expediaza CV-ul la adresa: angajat@studio-moderna.com   sau telefoneaza la numarul  079809177.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Confidential
    • Full time
    • 19.04.2017
    • Full time
    • 04.05.2017