rabota

Vanzator

  • Navali

    Mob. 068672550 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 2
    Просмотров: 139
    Full time
    Publicitate 19.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    FII PARTE A ECHIPEI NOASTRE!
    Angajăm persoane ambițioase pentru postul de Vânzător-consultant în magazinele Navali Outlet.
    Ce trebuie sa faci:
    - Să fii o persoană activă și sociabilă;
    - Să consulți cu îndrăzneală clienții magazinului Navali Outlet;
    - Să fii dornic de muncă, responsabil şi organizat;
    Ce îți oferim:
    - Atmosferă plăcută de muncă;
    - Salariu competitiv;
    - Şansa de a-ți dezvolta abilitățile, chiar dacă nu ai experiență;
    Dacă eşti interesat(ă), sună la numărul de telefon 068672550 pentru a primi toate detaliile!
    Vă aşteptăm!

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 03.05.2017
    • Full time
    • 03.07.2017