rabota

Urgent! Muncitori la Producerea elementelor de Joacă Sector Ciocana (prelucrarea metalului, lemnului, asamblarea)

  • Power Team

    Mob. 69588816 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 335
    Full time
    Publicitate 14.12.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Cerințe:
    - Experiența nu este obligatorie
     - Orar de lucru de la 8:00 pana la 17:00, Luni-Vineri. Sambătă și Duminică zile de odihnă.

    Соnditii de munca:
    - Condiții bune de lucru (bucătărie, baie, vestiar, încăperi cu încălzire)
    - Angajare oficială, pachet social, asigurare medicală, salariu decent și stabil.

     Mai detaliat: www.copfer.md și https://www.youtube.com/watch?v=l-CGtV8XUoo
    E-mail: rabota@powerteam.md
    Telefon: 069588816

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 24.10.2017
    • Full time
    • 13.11.2017
    • Full time
    • 09.06.2017