rabota

Travel Content Manager (Limba engleza)

  • RTA Consulting

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 139
    Full time
    Publicitate 17.08.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 3000 - 6000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Profilul companiei:
    •  Website de turism si timp liber.

    Oferim:
    •  Salariu 3500-6000 MDL
    •  Program de lucru full time: Lu-Vi  (08:30-17:30).

    Cerinte:
    •  Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/avansat.
    •  Cunoasterea limbii romane la nivel conversational.
    •  Cunostinte avansate de operare PC.
    •  Studii superioare.

    Responsabilitati:
    •  Comunicare cu clientii prin e-mail.
    •  Actualizare Social media (Facebook,...).
    •  Completarea continutului informational al site-ului web.
    •  Colectarea, analizarea, redactarea si adaugarea informatiei pe website.

    Va rugam sa expediati CV-ul dvs pe adresa e-mail: office@rta-consulting.net

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 23.05.2017
    • Full time
    • 26.07.2017
    • Full time
    • 07.07.2017