Поиск работы или резюме

Traducător/manager de birou (Chișinău)

Diplom

244 просмотров
Дата публикации: 31.01.2019

Sarcinile şi responsabilităţile postului:
- lucrul cu clienţii (preluarea şi predarea comenzilor, consultarea clienţilor telefonic şi faţă în faţă, preluarea şi prelucrarea comenzilor);
- lucrul cu traducătorii (plasarea comenzilor, controlul executării);
- lucrul cu documentele (xerocopiere, scanare, gestionarea circulaţiei documentelor în formă electronică);
- pregătirea documentelor pentru autentificare notarială;
- traducerea documentelor/textelor.

Cerinţe:
- studii superioare în filologie, lingvistică sau traduceri;
- cunoaşterea perfectă a limbilor rusă şi română, engleză, germană, etc.;
- experienţă de traducător;
- cunoştinţe de operare pe calculator;
- să fie corect şi onest;
- să fie disciplinat;
- să fie independent şi responsabil;
- să fie sociabil;
- abilităţi de lucru cu oamenii;
- dorinţa de a lucra pe termen lung.

Condiţii asigurate:
- pachet de servicii sociale;

- salariu decent și achitat la timp;
- instruire;
- 13 ani pe piața Moldovei;
- 18 filiale în Moldova.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteţi propunerile, cu indicarea postului şi cu o fotografie, pe adresa de e-mail hr@diplom.md

sau apelați la adresa:
or. Chişinău, str. Armenească, 55, oficiul 401, tel.: 079-79-3-111.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - 11000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 01.03.2019
  • Full time
  • 13.11.2018

HR Consulting
  • Full time
  • 30.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме