rabota

Trade Marketing Associate Centru

  • HR-Consulting

    Mob. Tel/Fax. +37322876556
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 155
    Full time
    Publicitate 09.11.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

    Compania:
    Companie iternationala, sector FMCG

    Responsabilitati principale:
    • Să reprezinte profesionist în piață Compania, mărcile si proiectele companiei
    • Să planifice eficient rutele și să viziteze conform planificării punctele de vânzare din teritoriul alocat
    • Să coopereze activ cu reprezentanții distribuitorului pentru a asigura îndeplinirea obiectivelor operaționale
    • Să implementeze inițiativele companiei în universul din responsabilitate
    • Să vină cu propuneri de idei și soluții pentru dezvoltarea afacerii în teritoriul alocat
    • Să dezvolte relațiile cu clienții din aria de responsabilitate
    • Să asigure eficiența investițiilor în teritoriul alocat
    • Să colecteze informații relevante din piață

    Cerinte de baza:
    • Studiile superioare reprezintă un avantaj
    • Experiența în vânzări reprezintă un avantaj
    • Permis de conducere, categoria B
    • Cunoștințe de operare a MS Office si a tehnologiilor informaționale (Excel, Power Point, Word)
    • Orientare spre client, deschidere
    • Adaptabilitate, capacitatea de a găsi oportunități în orice schimbare
    • Puternice abilități de comunicare și negociere
    • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj

    Compania ofera:
    • Salariu stabil si motivant
    • Pachet social complet
    • Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei
    • O echipă tînără și energică

    Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN80@SEARCH4STAFF.COM ; In CV indicati codul postului vacant:  TM-CS

    Telefon de contact : 022-876556

    CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Proaspat Prod SRL
    • Full time
    • 29.09.2017
    • Full time
    • 10.10.2017
    • Full time
    • 02.10.2017