rabota

Trade Marketing Associate Centru

  • HR-Consulting

    Mob. Tel/Fax. +37322876556
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 25
    Full time
    Publicitate 24.10.2017 14 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

    Compania:
    Companie iternationala, sector FMCG

    Responsabilitati principale:
    • Să reprezinte profesionist în piață Compania, mărcile si proiectele companiei
    • Să planifice eficient rutele și să viziteze conform planificării punctele de vânzare din teritoriul alocat
    • Să coopereze activ cu reprezentanții distribuitorului pentru a asigura îndeplinirea obiectivelor operaționale
    • Să implementeze inițiativele companiei în universul din responsabilitate
    • Să vină cu propuneri de idei și soluții pentru dezvoltarea afacerii în teritoriul alocat
    • Să dezvolte relațiile cu clienții din aria de responsabilitate
    • Să asigure eficiența investițiilor în teritoriul alocat
    • Să colecteze informații relevante din piață

    Cerinte de baza:
    • Studiile superioare reprezintă un avantaj
    • Experiența în vânzări reprezintă un avantaj
    • Permis de conducere, categoria B
    • Cunoștințe de operare a MS Office si a tehnologiilor informaționale (Excel, Power Point, Word)
    • Orientare spre client, deschidere
    • Adaptabilitate, capacitatea de a găsi oportunități în orice schimbare
    • Puternice abilități de comunicare și negociere
    • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj

    Compania ofera:
    • Salariu stabil si motivant
    • Pachet social complet
    • Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei
    • O echipă tînără și energică

    Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN80@SEARCH4STAFF.COM ; In CV indicati codul postului vacant:  TM-CS

    Telefon de contact : 022-876556

    CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 19.10.2017

    ITN Corp
    • Full time
    • 11.09.2017
    • Full time
    • 27.09.2017