Поиск работы или резюме

Tehnician electric

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

626 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
11 дней назад

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:

  • Punerea în funcțiune, întreținerea și repararea utilajului şi echipamentului electric.
  • Efectuarea  deconectărilor operative necesare.
  • Participarea la lucrările de profilactică și reparații în conformitate cu programul aprobat.
  • Asigurarea lucrului sistemelor de automatizare a proceselor tehnologice în cadrul serviciului operativ.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii medii sau superioare tehnice (electrică);
  • Experienţă în muncă;
  • Cunoaşterea specificului reparaţiei aparatelor electrice.
  • Capacitatea de a lucra în echipă.
  • Responsabilitate şi orientare spre rezultat.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Fax: 022 885 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

О компании:

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 12.01.2018
  • Full time
  • 13.09.2017
  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме