Поиск работы или резюме

Tapițer mobilă/Обивщик мягкой мебели

Tronex com

528 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 17.09.2018

Studii medii speciale (specialitati: timplar, timplar universal, strungar multiprofil)
- experiență în efectuarea lucrărilor de tapițerie;
- Cunoasterea metodelor de tapitare
- Experienta in lucru cu diverse materiale textile
- capacitate de muncă sporită

Responsabilități:
- efectuarea lucrărilor de tapițerie calitativ și rapid;
- Asamblarea partilor componente ale produsului tapitat.
- executarea lucrărilor de căptușeală pe baza desenelor și schițelor;
- lucrul cu stofele, pielea naturală și artificială

Condiții de muncă:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social;
- salariu motivant și plătit la timp;
- masă gustoasă oferită chiar pe teritoriul întreprinderii;
- program de lucru: 8:00-17:30 (de luni pînă vineri).

Oбласть

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 02.04.2018
  • Full time
  • 22.07.2018
  • Full time
  • 27.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме