rabota

Tamplar pal melaminat si mdf

  • Marex Mob SRL

    Mob. +40723199522 Tel/Fax.
  • Румыния
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 49
    Full time
    Publicitate 28.11.2017 14 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Firma producatoare de mobila la comanda din Bucuresti, Romania angajeaza tamplari cu experinta in pal melaminat si mdf pentru lucru in atelier, cautam persoane cu experienta si serioase.

    Asiguram cazare si utilitati platite de firma, salariu 500 euro net ( in mana ), contract de munca pe perioada nedeterminata, program fix Luni Vineri 8 - 17 si 2 Sambete pe luna de la 08 - 14.

    Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la nr. de telefon +40723199522 , Marius.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 09.06.2017
    • Full time
    • 25.09.2015

    Cariera. Centrul de consultață
    • Full time
    • 14.11.2017