Поиск работы или резюме

Sudor Argon

INOX PLUS

174 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 24.08.2018

Compania INOX PLUS lider în comercializarea materiei prime și producerea confecțiilor metalice, anunta concurs pentru postul vacant:

Sudor (Argon)

Cerințe:
- experiența în domeniu este binevenită;
- fire dinamică;
- responsabilitate.

Responsabilități:
- Sudarea materialelor
- Montarea materialelor
- Executarea următoarelor lucrări din metal: butoaie, mese, construcţii la comandă
- Răspunde de organizarea şi desfăşurarea activităţii la locul de muncă repartizat în cadrul punctului de lucru.

Ce oferim:
- grafic de muncă stabil;
- salariu atractiv, achitat la timp;
- pachet social complet;
- atmosferă de lucru plăcută;
- posibilitate de creștere profesională;

Dacă citind anunțul te-ai gîndit: Este ceea ce vreau! expediază un CV la adresa electronică:hr@inoxplus.md,sau apelează la numărul 079 340 888; 022 317 318.

Te așteptăm cu drag in echipa noastră.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 09.08.2018
  • Full time
  • 07.08.2018
  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме