rabota

STAGIU IN EUROPA PENTRU ABSOLVENTII SCOLILOR PROFESIONALE

  • Luxali Consulting

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 128
    Full time
    Publicitate 06.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Oferim:
    Stagiere in Europa, pe durata de la 3 -12 luni, pentru absolventii scolilor profesionale.
    Stagiarii vor avea posibilitatea sa perfectioneze cunostintele profesionale, conform standardelor si tehnologiilor performante. La finisarea stagierii se ofera diploma tip european.
    Domeniile:
    - Restaurante si Hotele (chelneri, barmeni, bucatari, receptionisti, room-service);
    - Constructii: (tencuitori, zugravi, lacatusi, sudori, tamplari).
    - Frizerii si saloane de infrumusetare (manichiuriste, pedichiriste, frizeri, coafori, cosmeticeni, maseuri)

    Cerinte:
    - Diploma de studii profesionale;
    - Certificat medical;

    Drumul, cazarea, diurnele sunt achitate de catre companie.

    Pentru a participa la program va rugam sa trimiteti CV-ul + copia diplomei ca adresa de e-mail: stagiere.belgia@gmail.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 23.06.2017
    • Full time
    • 06.07.2017
    • Full time
    • 29.06.2017