rabota

Stagiar in marketing

  • Carotop

    Mob. 069784984 Tel/Fax.
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 92
    Part Time
    Publicitate 14.07.2017 30 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 069784984

    Описание вакансии

    Angajam un stagiar in marketing responsabil si implicat

    Candidatul ideal:

    ·        Persoana pasionata de domeniul marketingului;

    ·        Student in anul 3 sau la master;

    ·        Abilitati de comunicare verbala, de prezentare si redactare;

    ·        Capacitate de inovatie si creativitate;

    ·        Persoana responsabila, cu initiativa, spontana;

    ·        Cunostinte Microsoft Office;

    ·        Prezenta placuta, optimista, cu spirit de echipa;

    ·        Orientat(a) catre rezultate;

    ·        Managementul timpului;

    ·        Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă.

    Responsabilități:

    Social Media;

    Email Marketing;
    SEO;
    Copywriting limba română și rusă (scrierea textelor);
    Planificarea si implementarea campaniilor de comunicare si promovare;
    Elaborarea strategiilor de comunicare pentru brandurile companiei;
    Repartizarea bugetului alocat fiecarui proiect pe actiuni si medii de comunicare;
    Coordonarea organizarii de evenimente interne (planificarea, comunicarea evenimentului, etc);
    Întocmirea rapoartelor de performanță;

    Tel de contact : 069784894

    e-mail:  info@carotop.md

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Part Time
    • 10.05.2017
    • Part Time
    • 20.09.2016
    • Part Time
    • 04.05.2017