Поиск работы или резюме

SMM MANAGER ( Chisinau )

Personal Agency SRL

261 просмотров
Дата публикации: 16.02.2019

Compania oferă:

- Salariu atractiv ;
- Bonusuri lunare;
- Oficiu confortabil ;
- Angajare oficială + pachet social ;
- Grafic 8h/zi Luni-Vineri ;

Cerințe față de candidat:

- Experiență SMM;
- Utilizator încrezut PC ;
- Capacitatea de a crea campanii publicitare în mediul online;
- Persoană ambițioasă, creativă și ingenioasă;

Responsabilități:

- Organizarea strategiilor postărilor pe facebook;
- Organizarea campaniilor de reclamă;
- Măsurarea eficienței publicității sau postărilor și raportarea lor;
- Scrierea textelor creative, descrierea ofertelor ;

Așteptăm CV-ul însoțit de o fotografie, la adresa de email: hr.bisarmoldova@gmail.com, indicând postul vacant.

Telefon de contact: 067 269 670 Lilia HR .

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.04.2019

  • Full time
  • 24.01.2019

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 06.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме