Поиск работы или резюме

SMM MANAGER ( Chisinau )

Personal Agency SRL

123 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 16.02.2019

Compania oferă:

- Salariu atractiv ;
- Bonusuri lunare;
- Oficiu confortabil ;
- Angajare oficială + pachet social ;
- Grafic 8h/zi Luni-Vineri ;

Cerințe față de candidat:

- Experiență SMM;
- Utilizator încrezut PC ;
- Capacitatea de a crea campanii publicitare în mediul online;
- Persoană ambițioasă, creativă și ingenioasă;

Responsabilități:

- Organizarea strategiilor postărilor pe facebook;
- Organizarea campaniilor de reclamă;
- Măsurarea eficienței publicității sau postărilor și raportarea lor;
- Scrierea textelor creative, descrierea ofertelor ;

Așteptăm CV-ul însoțit de o fotografie, la adresa de email: hr.bisarmoldova@gmail.com, indicând postul vacant.

Telefon de contact: 067 269 670 Lilia HR .

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 07.02.2019
  • Full time
  • 13.12.2018
  • Full time
  • 23.01.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме