Поиск работы или резюме

Specialist sisteme vânzări

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

1095 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:

  • Furnizarea datelor cantitative şi calitative. Completarea / elaborarea rapoartelor.
  • Administrarea şi menţinerea sistemelor de vânzări.
  • Evidenţa şi controlul proceselor de vânzări.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare economice / tehnice.
  • Experienţă de muncă în vânzări / marketing / contabilitate: 1 – 2 ani.
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă. Limba engleză constituie un avantaj.
  • Competenţe înalte de lucru cu MS Office.
  • Cunoştinţe în SAP, 1C sau Oracle sunt binevenite.
  • Abilităţi excelente de organizare şi îndeplinire a mai multor însărcinări în acelaşi timp.
  • Posedarea abilităţilor de lucru în echipă.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

О компании

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.06.2018
  • Full time
  • 30.09.2018
  • Full time
  • 11.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме