rabota

Specialist sisteme vânzări

  • IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

    Mob. Tel/Fax. 022 885 219
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 59
    Full time
    Job Nr. 46415 7 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
    Anunţă postul vacant de:

    Responsabilităţi:

    • Furnizarea datelor cantitative şi calitative. Completarea / elaborarea rapoartelor.
    • Administrarea şi menţinerea sistemelor de vânzări.
    • Evidenţa şi controlul proceselor de vânzări.

    Cerinţe faţă de candidat:

    • Studii superioare economice / tehnice.
    • Experienţă de muncă în vânzări / marketing / contabilitate: 1 – 2 ani.
    • Cunoaşterea limbilor română şi rusă. Limba engleză constituie un avantaj.
    • Competenţe înalte de lucru cu MS Office.
    • Cunoştinţe în SAP, 1C sau Oracle sunt binevenite.
    • Abilităţi excelente de organizare şi îndeplinire a mai multor însărcinări în acelaşi timp.
    • Posedarea abilităţilor de lucru în echipă.

    Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

    E-mail: hr@md.anadoluefes.com
    Tel: 022 885 219

    Doar persoanele selectate vor fi contactate.

    О компании:

    Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova.  Berea "Chisinau" este prima marcă naţională si are o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale Moldovei.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    SALАMANDER сеть обувных магазинов Бельцы
    • Full time
    • 23.11.2017

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full time
    • 30.06.2017

    Prodent-Com SRL
    • Full time
    • 17.10.2017