rabota

Specialist servciul gestiune riscuri

  • BC COMERTBANK S.A.

    Mob. 069200350 Tel/Fax. 022839783
  • Румыния
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 85
    Full time
    Publicitate 20.06.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 5000 - 6000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    ~~Obiectivul postului:
    •Gestionarea proceselor de identificare, evaluare, monitorizare si control a riscurilor inerente activitãtii Bãncii. în vederea optimizãrii relatiei risc/profit si minimizarea riscurilor aferente activitãtilor financiare desfãsurate de cãtre Bancã.

    Nivelul de studii si calificarea necesarã:
    •Studii superioare economice.
    •Cunoasterea legislatiei si actelor normative în domeniul financiar – bancar.
    •Cunoasterea limbii de stat, limbii ruse si preferabil unei limbi strãine.
    •Vechimea în muncã - minim 3 ani în sistemul bancar.
    •Cunoasterea calculatorului, în special pachetului MS Office.
    •Gândire analiticã si de sintezã;
    •Capacitãti de organizator si conducãtor.
    •Reputatie civilã si integritate moral – psihologicã.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Aнонимный
    • Full time
    • 10.05.2017
    • Full time
    • 31.01.2017
    • Full time
    • 25.05.2017