Поиск работы или резюме

Specialist Resurse Umane

SBC HR

557 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 5 кандидаты

Specialist Resurse Umane (de la 7000 MDL)

Noi oferim:

- Angajare oficială;

- Posibilitate de creștere profesională

- Dezvoltare profesională (traininguri, mentoring, couching)

- Oficiu amplasat în sectorul centru

Responsabilități:

- Activități de administrare a oficiului

- Creează un mediu de lucru sigur și confortabil

- Asigură întocmirea și menținerea în ordine a documentelor, scrisorilor , instrucțiunilor

- Întocmirea proceselor verbale ale ședințelor

- Organizarea și planificarea procesului de recrutare și selecție de personal pentru posturile vacante

- Elaborarea actelor normative interne pe domeniul resurselor umane (fișe de post, regulamente)

Cerințe:

- Studii superioare

- Experiență de muncă nu mai puțin de un 1an

- Cunoștințe bune de operare PC MS Office

- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: office@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 01.02.2018

Pedersen Partners
  • Full time
  • 17.07.2018

SBC HR
  • Full time
  • 22.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме